Paní Slávka je nejlepší instruktorka jízd, kterou jsem poznala! Vše mi pečlivě vysvětlila a byl dostatek času každou dovednost procvičit. Navíc máte jako přidanou hodnotu pocit, že tahle úžasná profesionálka je od prvního nasednutí i vaší spřízněnou duší, která má pro vás pochopení.
Lenka Bicanová
Dnes jsem dovršila svých prvních deset tisíc kilometrů, které jsem ujela úplně sama... Je to až neskutečné, když si představím, že první jízdu jsme spolu absolvovaly ani ne před rokem a já neuměla vůbec nic, ani se rozjet... Jsem vám ohromně vděčná za to, že jedu sama a hlavně za váš přístup, za nadhled a pochopení a za hlavně za ten pocit, že to dokážu a všechno zvládnu, ať se děje cokoliv. Mockrát děkuju.
‍Hana Zděnková, Písek
Kondiční jízdy mi určitě pomohly, už se nebojím sednout do auta a někam dojet. Kdybych jízdy neměla, asi bych dodnes do auta nesedla. Takže velice děkuji, že jste mi pomohla překonat blok z jízdy autem.
K. K., Písek
Jen se chci pochlubit, že nové autíčko "už" mám. K dnešnímu dni jsem koukala, že už jsme spolu najezdili téměř 400km! Zkouším různé trasy v Praze, na některé si ještě netroufám, ale ty časem taky přijdou na řadu (třeba jižní spojka) 🙂 Jela jsem i dálnici. Takže jsem chtěla znovu moc poděkovat, protože všechna tahle dobrodružství se svým autíčkem podnikám i díky Vám. Takže veliké DÍKY, DÍKY, DÍKY! :)))
J. Z., Dolní Břežany
Už se nebojím 🙂 Strašně Vám chci poděkovat, že jste mě dokázala zbavit strachu a oprášila mé dovednosti 😀
L. V., Písek
Paní Slávka je v této muži okupované branži naprosto jedinečná a osvícená, uvědomuje si všechny strasti začínajících řidiček i řidičů a podle toho i její kondiční hodiny vypadají. Zatímco lektor‑muž Vás nechá sednout za volant a vyřkne povely Jeď!, Parkuj!, Brzdi!, aby Vás následně mohl pokárat za nesprávný sled Vámi vykonaných úkonů, paní Slávka Vám zpočátku komentuje jízdu. Nejenže radí, co máte dělat, ale i vysvětluje proč. Vy tedy máte šanci na těchto příkladech vypozorovat správné chování řidiče v různých situacích, které postupně přejímáte natolik, že jste schopny samy své jízdě velet. I Komenský by se radoval - názornost a praktičnost jsou dalšími atributy jejích kondičních jízd.
J. K., ČB
Všem ženám, co delší dobu neřídily (já téměř 15let!!!) a bojí se - vřele doporučuji tu nejlepší instruktorku pod sluncem Slávku Nejedlou. Je to úžasná bytost s obrovskou trpělivostí, co mi tak moc pomohla a dodávala sebevědomí. Jako velký bonus je její smysl pro humor, každou hodinu jsme se spolu tááák nachechtaly a já se na ní pokaždé tak moc těšila. Až mě mrzí, že to již skončilo. Ženy neváhejte, stojí to za to a já jsem šťastná, že jsem to dala na starý kolena 🙂
A. V., Písek
Paní Slavko, ještě jednou chci poděkovat za skvělý jizdy, za Vaší trpělivost, za humor, za jízdu bez žádného stresu. To byl krásný čas! A mám radost že podařilo mi překonat strach. Jsi skvělá učitelka, a přeji Vám hodné a šikovné klientky.
Natalija, Písek
Ráda bych doporučila kondiční jízdy se Slávkou každému, kdo se jako já řízení bál a několik let raději za volant ani nesedl. Velmi si cením přístupu paní Slávky, protože mě během 2 měsíců dokázala posunout na úroveň, kdy jsem schopna dojet do sousedních měst a zaparkovat pomocí jejich fíglů. Byla jsem nadšena z jejího empatického a trpělivého přístupu, který zcela změnil mé negativní vnímání řízení a nasměroval jej úplně opačným směrem. Děkuji.
Marie Šimková
Velmi děkuji za dodání odvahy k samostatné jízdě. Už vozím sama synka do školky a sebe na nákupy. A řízení mě někdy i těší 🙂 Přeji spoustu spokojených klientek.
J. S., Písek
Jízdy s paní Slávkou, to je o klidu a pohodě. Doporučuji všem, kdo máte strach z řízení auta, s ní to určitě zvládnete. Děkuji.
P. J., Písek
Děkuji! Na jízdy autem jsem se díky vám poprvé v životě těšila!
D. M., Praha
Slávko, přenáší se z vás na mně klid. Potřebovala bych asi vaši fotku na zrcátko 🙂
D. T., Písek
Upřímně vám děkuji za vaši pomoc, už jezdím a moc ráda.Chci poděkovat za báječný kurz, který mě mnohému naučil. Jezdím mnohem klidněji, i si to užívám. Vím, že to není 100% (když dorazím do cíle, vždy najdu, co bylo špatně), ale absolvovaný kurz mi dal jakousi hlavu a patu v řízení, a usměrnil naučený chaos a zmatek. Měla jste pravdu, že ve známém prostředí je to mnohem snadnější, mám více času si uvědomovat, co jak dělat a hlavně sledovat značky. Doufám, že pravidelným tréninkem si budu vše postupně zažívat a automatizovat. Mám ještě spoustu práce před sebou, ale už z té cesty nehodlám ustoupit, či se vrátit zpátky. Teď už je to jenom mě, od vás mám skvělý základ, který musím vypilovat. Hold někomu to jde samo a někdo to má vydřené:-). Ale mám velké odhodlání, děkuji.
I. M., od Kolína
Upřímně vám děkuji za vaši pomoc, už jezdím a moc ráda.
M. Č., Písek