Dnes jsem dovršila svých prvních deset tisíc kilometrů, které jsem ujela úplně sama... Je to až neskutečné, když si představím, že první jízdu jsme spolu absolvovaly ani ne před rokem a já neuměla vůbec nic, ani se rozjet... Jsem vám ohromně vděčná za to, že jedu sama a hlavně za váš přístup, za nadhled a pochopení a za hlavně za ten pocit, že to dokážu a všechno zvládnu, ať se děje cokoliv. Mockrát děkuju.
‍Hana Zděnková, Písek
Kondiční jízdy mi určitě pomohly, už se nebojím sednout do auta a někam dojet. Kdybych jízdy neměla, asi bych dodnes do auta nesedla. Takže velice děkuji, že jste mi pomohla překonat blok z jízdy autem.
K. K., Písek
Jen se chci pochlubit, že nové autíčko "už" mám. K dnešnímu dni jsem koukala, že už jsme spolu najezdili téměř 400km! Zkouším různé trasy v Praze, na některé si ještě netroufám, ale ty časem taky přijdou na řadu (třeba jižní spojka) 🙂 Jela jsem i dálnici. Takže jsem chtěla znovu moc poděkovat, protože všechna tahle dobrodružství se svým autíčkem podnikám i díky Vám. Takže veliké DÍKY, DÍKY, DÍKY! :)))
J. Z., Dolní Břežany
Ráda bych doporučila kondiční jízdy se Slávkou každému, kdo se jako já řízení bál a několik let raději za volant ani nesedl. Velmi si cením přístupu paní Slávky, protože mě během 2 měsíců dokázala posunout na úroveň, kdy jsem schopna dojet do sousedních měst a zaparkovat pomocí jejich fíglů. Byla jsem nadšena z jejího empatického a trpělivého přístupu, který zcela změnil mé negativní vnímání řízení a nasměroval jej úplně opačným směrem. Děkuji.
Marie Šimková
Paní Slávka je v této muži okupované branži naprosto jedinečná a osvícená, uvědomuje si všechny strasti začínajících řidiček i řidičů a podle toho i její kondiční hodiny vypadají. Zatímco lektor‑muž Vás nechá sednout za volant a vyřkne povely Jeď!, Parkuj!, Brzdi!, aby Vás následně mohl pokárat za nesprávný sled Vámi vykonaných úkonů, paní Slávka Vám zpočátku komentuje jízdu. Nejenže radí, co máte dělat, ale i vysvětluje proč. Vy tedy máte šanci na těchto příkladech vypozorovat správné chování řidiče v různých situacích, které postupně přejímáte natolik, že jste schopny samy své jízdě velet. I Komenský by se radoval - názornost a praktičnost jsou dalšími atributy jejích kondičních jízd.
J. K., ČB
Všem ženám, co delší dobu neřídily (já téměř 15let!!!) a bojí se - vřele doporučuji tu nejlepší instruktorku pod sluncem Slávku Nejedlou. Je to úžasná bytost s obrovskou trpělivostí, co mi tak moc pomohla a dodávala sebevědomí. Jako velký bonus je její smysl pro humor, každou hodinu jsme se spolu tááák nachechtaly a já se na ní pokaždé tak moc těšila. Až mě mrzí, že to již skončilo. Ženy neváhejte, stojí to za to a já jsem šťastná, že jsem to dala na starý kolena 🙂
A. V., Písek
Paní Slavko, ještě jednou chci poděkovat za skvělý jizdy, za Vaší trpělivost, za humor, za jízdu bez žádného stresu. To byl krásný čas! A mám radost že podařilo mi překonat strach. Jsi skvělá učitelka, a přeji Vám hodné a šikovné klientky.
Natalija, Písek
Už se nebojím 🙂 Strašně Vám chci poděkovat, že jste mě dokázala zbavit strachu a oprášila mé dovednosti 😀
L. V., Písek
Upřímně vám děkuji za vaši pomoc, už jezdím a moc ráda.
M. Č., Písek
Velmi děkuji za dodání odvahy k samostatné jízdě. Už vozím sama synka do školky a sebe na nákupy. A řízení mě někdy i těší 🙂 Přeji spoustu spokojených klientek.
J. S., Písek
Jízdy s paní Slávkou, to je o klidu a pohodě. Doporučuji všem, kdo máte strach z řízení auta, s ní to určitě zvládnete. Děkuji.
P. J., Písek
Děkuji! Na jízdy autem jsem se díky vám poprvé v životě těšila!
D. M., Praha
Slávko, přenáší se z vás na mně klid. Potřebovala bych asi vaši fotku na zrcátko 🙂
D. T., Písek
Upřímně vám děkuji za vaši pomoc, už jezdím a moc ráda.Chci poděkovat za báječný kurz, který mě mnohému naučil. Jezdím mnohem klidněji, i si to užívám. Vím, že to není 100% (když dorazím do cíle, vždy najdu, co bylo špatně), ale absolvovaný kurz mi dal jakousi hlavu a patu v řízení, a usměrnil naučený chaos a zmatek. Měla jste pravdu, že ve známém prostředí je to mnohem snadnější, mám více času si uvědomovat, co jak dělat a hlavně sledovat značky. Doufám, že pravidelným tréninkem si budu vše postupně zažívat a automatizovat. Mám ještě spoustu práce před sebou, ale už z té cesty nehodlám ustoupit, či se vrátit zpátky. Teď už je to jenom mě, od vás mám skvělý základ, který musím vypilovat. Hold někomu to jde samo a někdo to má vydřené:-). Ale mám velké odhodlání, děkuji.
I. M., od Kolína